Gélové a AGM batérie

Spoločnosť Philadelphia Scientific Slovakia s.r.o. patrí medzí významných dodávateľov rôznych druhov batérií a doplnkov do priemyselných batérií. Vybudovali sme si dobré meno vďaka serióznemu prístupu, stabilite,  kvalite výrobkov a veľmi dobrému pomeru cena/kvalita. Okrem trakčných batérií dodávame batérie s GEL a AGM technológiou. 

Akumulátor s technológiou GEL pri ktorej je kyselina sírová vo forme gélu. Ako separátor tu slúži mikroporézny duroplastik. Výsledkom je akumulátor odolný voči otrasom s veľkou variabilitou uloženia. 

AGM batéria je olovo-kyselinová batéria, ktorá má 100% svojho elektrolytu nasiaknutého v GLASS-Matt separátoroch (separátory s obsahom sklenených vlákien). Je hermetická, bez možnosti úniku elektrolytu a môže byť namontovaná v akejkoľvek pozícii. (Obrátenie hore dnom sa neodporúča.) AGM batérie prešli tisíckami testov, aby výrobcom vozidiel garantovala plnú spoľahlivosť a funkčnosť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vysoká úroveň jej energetického výkonu a mimoriadna štartovacia kapacita sa kombinujú s excelentnou cyklickou a výnimočnou vibračnou odolnosťou a nekompromisnou bezpečnosťou pre posádku a vozidlo. Je nenahraditeľným zdrojom energie pre autá využívajúce hybridné systémy a systémy Start/Stop. AGM by mala byť použitá vo vozidlách, kde bola v prvovýbave namontovaná batéria AGM a pre vozidlá s vysokými nárokmi moderných prvkov manažmentu motora, podvozka, bezpečnosti a komfortu posádky. 

Pre nezáväznú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať