Údržba akumulátorov

Správna starostlivosť o akumulátory je alfou a omegou pre dlhú životnosť akumulátorov. Mnoho firiem prichádza o financie vo výške aj niekoľko tisíc eur ročne kvôli zlej údržbe a starostlivosti o akumulátory. Jednou z mnohých príčin skoršieho zničenia akumulátora je aj nedolievanie vody po nabití akumulátora. Na túto problematiku sme sa vo Philadelphii Scientific zamerali a vytvorili produkty, ktoré tieto problémy pomáhajú riešiť, uľahčujú starostlivosť o batérie a na záver šetria nemalé finančné prostriedky firmám. 

Výrobky určené na údržbu akumulátorov

HydroPure - deionizér

Tvrdá voda spôsobuje slabý výkon akumulátora. Kovové nečistoty vo vode môžu negatívne ovplyvniť voltáž článkov a urýchliť samovybíjanie akumulátora, čo vedie ku skracovaniu času použitia a celkovej životnosti akumulátora. radičný spôsob vylúčenia možnosti použitia znečistenej vody je používanie destilovanej, čo je drahé a nepohodlné riešenie. Používanie deionizovanej vody je jednoduchý a efektívny spôsob maximalizovania životnosti akumulátora.

Kapacita:  1500 - 2000 litrov vody (v závislosti od tvrdosti vody)
Príprava demi vody priamo z vodovodu

HydroPure - náhradný filter

Veľká výhoda Hydropure spočíva v možnosti vymieňať po nainštalovaní tohto produktu už len náhradné filtre s kapacitou 1500 - 2500 litrov demineralizovanej vody. .

HydroFill HydroFill Pro plniaci vozík

  • objem 35 a 60 L

  • elektrická vodná pumpa

  • nabíjateľná 12V batéria
    s nabíjačom

  • 3m hadica

  • s GUN-X, alebo
    s adaptérom na AFS a BFS plnenie


Informácie o HydroPure si môžete stiahnuť nižšie
HydroPure.pdf
Pre nezáväznú ponuku nás neváhajte kontaktovať